III liga: Relacja z meczu Grodziszczanka Grodzisko Dolne vs San Gorzyce 7:0

Grodziszczanka Grodzisko Dolne – San Gorzyce  7:0

image

Dziewczyny z Gorzyc  od początku spotkania grały w 10  : Klaudia Walania ( bramkarz ) , obrona:  Anna Szewczyk , Dagmara Krupa , Aleksandra Jędral , Katarzyna Czwakiel , pomoc : Gabriela Panek, Roksana Pieczek , Magdalena Wojtuń , Atak : Gabriela Niemiec , Klaudia Kulpa. Dziewczyny po 5 minutach meczu przegrywały już 1:0, do końca pierwszej połowy zawodniczki Grodziszczanki strzeliły jeszcze 3 gole i na przerwę do szatni schodziły z wynikiem 4:0 dla gospodarzy. Na drugą  połowę wychodziły z lekko podciętymi skrzydłami ale bardzo chciały strzelić bramkę, jednak nie udało się to.
Jak to się mówi niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i po chwili było już 5:0 dla Gospodyń. W 60 minucie kontuzji kolana doznała  grająca w  ataku Klaudia Kulpa i od tej chwili dziewczyny z Sanu musiały sobie radzić w 9 do końca meczu. Końcówka meczu  to próba indywidualnych akcji Saniaczek , które niestety nie przyniosły  żadnego gola.. Końcowy wynik 7:0 dla Grodziszczanki.