Grupa południowa:
I kolejka – 22 sierpnia 2015 (obligatoryjnie)
CWKS Resovia Rzeszów – ŁKS Korona Łaszczów
LKS Goczałkowice Zdrój – 1. FC AZS AWF Katowice
LKS Rolnik B. Głogówek – ISD-AJD Gol Częstochowa
ULKS Bogdańczowice – MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS UJ Kraków – UKS Widok SP 51 Lublin
II kolejka – 30 sierpnia (obligatoryjnie)
ŁKS Korona Łaszczów – UKS Widok SP 51 Lublin
MUKS Sokół Kolbuszowa – AZS UJ Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa – ULKS Bogdańczowice
1. FC AZS AWF Katowice – LKS Rolnik B. Głogówek
CWKS Resovia Rzeszów – LKS Goczałkowice Zdrój
III kolejka – 5 września (obligatoryjnie)
LKS Goczałkowice Zdrój – ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek – CWKS Resovia Rzeszów
ULKS Bogdańczowice – 1. FC AZS AWF Katowice
AZS UJ Kraków – ISD-AJD Gol Częstochowa
UKS Widok SP 51 Lublin – MUKS Sokół Kolbuszowa
IV kolejka – 19/20 września
ŁKS Korona Łaszczów – MUKS Sokół Kolbuszowa
1. FC AZS AWF Katowice – AZS UJ Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa – UKS Widok SP 51 Lublin
CWKS Resovia Rzeszów – ULKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój – LKS Rolnik B. Głogówek
V kolejka – 26 września (obligatoryjnie)
LKS Rolnik B. Głogówek – ŁKS Korona Łaszczów
ULKS Bogdańczowice – LKS Goczałkowice Zdrój
AZS UJ Kraków – CWKS Resovia Rzeszów
UKS Widok SP 51 Lublin – 1. FC AZS AWF Katowice
MUKS Sokół Kolbuszowa – ISD-AJD Gol Częstochowa
VI kolejka – 10/11 października
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
1. FC AZS AWF Katowice – MUKS Sokół Kolbuszowa
CWKS Resovia Rzeszów – UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Goczałkowice Zdrój – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – ULKS Bogdańczowice
VII kolejka – 17/18 października
ULKS Bogdańczowice – ŁKS Korona Łaszczów
AZS UJ Kraków – LKS Rolnik B. Głogówek
UKS Widok SP 51 Lublin – LKS Goczałkowice Zdrój
MUKS Sokół Kolbuszowa – CWKS Resovia Rzeszów
ISD-AJD Gol Częstochowa – 1. FC AZS AWF Katowice
VIII kolejka – 24/25 października
ŁKS Korona Łaszczów – 1. FC AZS AWF Katowice
CWKS Resovia Rzeszów – ISD-AJD Gol Częstochowa
LKS Goczałkowice Zdrój – MUKS Sokół Kolbuszowa
LKS Rolnik B. Głogówek – UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice – AZS UJ Kraków
IX kolejka – 31 października (obligatoryjnie)
AZS UJ Kraków – ŁKS Korona Łaszczów
UKS Widok SP 51 Lublin – ULKS Bogdańczowice
MUKS Sokół Kolbuszowa – LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa – LKS Goczałkowice Zdrój
1. FC AZS AWF Katowice – CWKS Resovia Rzeszów